top of page

РЕСТОРАН "БРИТАНІЯ"

Ресторанний комплекс "Британія", що розташувався в парковій зоні - це єдине унікальне місце в Харкові з великою різноманітністю банкетних залів для проведення будь-якого виду заходів.

У ресторані «Британія» може бути проведена шоу-програма, концерт, конференція і тренінг, банкет, весілля, дитяче свято, зустріч з друзями. На літніх майданчиках можна приємно провести уїк-енд, романтичне побачення або вечерю з діловими партнерами.

Елементи англійського стилю в інтер'єрі і елегантний, що потопає в квітах, ландшафтний дизайн доповнять атмосферу приємного проведення часу. Кожному гостю ми гарантуємо комфорт та індивідуальний підхід.

«Британія» - всесезонний ресторанний комплекс, в який входять готель, боулінг, банкет-хол, п'ять банкетних залів, караоке-зал, літній майданчик з басейном і майданчики барбекю.

Knightly_01.jpg

Рыцарский банкетний зал «Белый».

 Окунитесь в атмосферу средневекового замка с рыцарями, каменными стенами и массивной резной мебелью.

Рассчитан на 60 гостей.

Fireplace Hall.jpg

Камінна банкетна зала «Зелена» -  мисливські трофеї, тріск полін в каміні, тепло вогню розташовують розслабленому спокійному відпочинку тісним колом.

Розрахований на 10-12 гостей.

open_air_small.jpg

Для наших улюблених гостей - Відкритий майданчик зі столиками біля басейну. Поряд знаходиться дитячий ігровий майданчик з гойдалками і великим батутом, що дуже зручно для наших найменших гостей.

А також для Вас - балкон на другому поверсі, тераса «Грецького залу», що вміщає до 300 гостей, великий майданчик барбекю з відкритим вогнем і великим мангалом, окремо розташовані відокремлені романтичні альтанки, комфортабельна майданчик під навісом з плетеними кріслами і шезлонгами біля басейну, дитяча майданчик з гойдалками та гірками і ще, ще, ще.

На прекрасній, оснащеної сучасним професійним ресторанним обладнанням кухні, Вам приготують найвишуканіші страви європейської кухні, а для любителів національних традицій ми піднесемо з пилу-з жару страви з справжньої російської печі, узбецького тандира, грузинського мангала, унікальною іспанської печі «хоспер», жива рибка з власного акваріума. І все це дозволить Вам вибрати частування з меню не тільки за смаковими уподобаннями, а й фінансовим можливостям!

bottom of page