top of page

БАНКЕТ ХОЛ

Банкет-хол в ресторані "Британія" - відокремлений багатоповерховий будинок з окремим заїздом і своєї паркуванням вдає із себе багатофункціональне приміщення, розділене на спеціальні зони, в якому створені прекрасні умови для організації і проведення заходів будь-якого формату.
На першому поверсі знаходиться унікальний дворівневий банкетний зал-трансформер, який вміщує до 1000 чоловік з величезною професійною сценою та танцполом в центрі, оснащений обладнанням для професійного висвітлення і звуку, які є обов'язковими для корпоративного вечора, організації різних свят та урочистостей, презентацій, конференцій та концертів . Для вдалого проведення банкету гостям ми підготували банкетна пропозиція.

 

На другому поверсі розташований сучасний конференц-зал з усім необхідним обладнанням, місткістю до 100 чоловік.
 

На третьому поверсі - сучасний боулінг центр на 6 доріжок і окремої ігровою зоною, укомплектованої більярдними столами, всілякими атракціонами, професійним тиром і аерохоккея.
 

Банкет Харкова найкраще організувати в Банкет-холі Британія - комфортному залі, де сформовані абсолютно всі умови, необхідні для вдалого проведення різних івентів, свят та урочистостей.
 

Дуже зручно використовувати банкетний зал для весілля в Харкові: є всі умови - комфортабельний зал для банкету в Харкові на дуже вигідних умовах і в зручний для Вас час.
 

До Ваших послуг - сучасне, професійне обладнання, яким оснащений зал, а також ви маєте можливість встановити свою додаткову необхідну апаратуру або використовувати взяту в оренду весь необхідний інвентар.
Просторові параметри приміщення мають також важливу роль - це зал прямокутної форми з балконом по всьому периметру і розташуванням столів на двох рівнях. Наші менеджери обговорять будь-які Ваші моменти і порадять, як з найбільш оптимально продумати схему розсадження гостей і плануванням майданчика.

 

Ви можете отримати великий перелік додаткових послуг. Ми готові допомогти Вам у вирішенні всіх питань, які виникають при проведенні Вашого свята. Кваліфіковані кухарі задовольнять найвимогливіші смаки. Наші декоратори, флористи допоможуть в організації банкетів в Харкові і полегшать завдання організаторам, а вартість послуг з харківським мірками приємно Вас здивує.
Наші адміністратори працюють з Вами від першого знайомства при виборі залу до відходу останнього Вашого гостя і завжди прийдуть Вам на допомогу, підкажуть, допоможуть у виборі меню, декорування банкет-холу, вибору розважальної програми і ще багато іншого, що може зацікавити Вас, що Ваш свято було тільки Вашим, часто згадувався і хотілося повернутися до нас ще і ще. А для приїжджих гостей ще прекрасна новина - у нас ви можете зняти номер в готелі в Харкові недорого, яка знаходиться прямо на території комплексу Британія. Ми маємо в своєму розпорядженні прекрасними комфортабельними номерами в готелі для найвимогливіших гостей.

 

Ласкаво просимо в Ресторан Британія

bottom of page