top of page

КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ

КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ

Готельно-ресторанний комплекс "Британія" із задоволенням надасть новий, сучасний, оснащений професійним обладнанням, конференц-зал в парковій зоні Харкова місткістю до 1000 чоловік.

Ви маєте унікальну можливість провести тренінг, бізнес-зустріч, семінар, нараду і інші заходи в комфорті і на високому рівні. До Вашої уваги: великий сучасний екран, проектор, фліп-чарт, ноутбуки, мікрофони, офісна техніка можливість надання в оренду будь-якого звукового обладнання.

0002.png

Ціни на додаткові послуги конференц залу.

Конференц-зал вартість оренди -150грн / год при кількості учасників до 30 чоловік. Мінімальне замовлення - 4 години.

Оренда обладнання: 

Фліп-чарт - 200 грн / день

Проектор + екран - 1000 грн / день

Оренда іншого обладнання обговорюється в індивідуальному порядку.

Кава брейк - від 70 грн. на людину

Фуршет - Від 300 грн. на людину

Бізнес-ланч - від 150 грн. на людину

Банкет (гала-вечеря) - від 400 грн. на людину

СХЕМА РОЗТАШУВАННЯ ГОСТЕЙ У КОНФЕРЕНЦ ЗАЛІ

Класс.png

Висаджування гостей «Клас»
Як виглядає: учасники сидять за столами (аналог шкільна парта). Перед ними розташовується президія, сцена, проектор (місце для основного доповідача або ведучого).
Можливість місткості гостей: 40

Театр.jpg

Висаджування «Театр» і «Амфітеатр»

Як виглядає: принцип розсадження такий же, як в розсадження по типу «Клас», тільки в даному варіанті НЕ розставляються столи, а просто ставляться стільці в ряд. Учасники так само дивляться в одну сторону президії, трибуни або сцени. При такій розсадження часто виділяється так звана VIP-зона (зазвичай кілька перших рядів). Якщо ширина залу перевищує його довжину, то можна розставити стільці півколом (амфітеатром), при цьому поліпшується огляд для тих, хто сидить скраю гостей.

Можливість місткості гостей: 70

Круглый стол.jpg

Висаджування «Круглий стіл»
Як виглядає: учасники сидять за одним великим круглим столом або за прямокутними столами, виставленими в загальний квадрат. Основний принцип - всі учасники бачать один одного і можуть спілкуватися на рівних. Однак, якщо присутні учасники, чия думка і статус буде більш вагомим, їх слід посадити ближче до голови.
Можливість місткості гостей: 45

Подкова.jpg

Висаджування «Підкова»

Як виглядає: стільці розташовуються невеликим півколом на рівній відстані від доповідача.

Можливість місткості гостей: 40

Переговоры.jpg

Рассадка «Переговоры»

Как выглядит: участники каждой группы рассаживаются друг напротив друга за прямоугольным столом. Лидеры групп  могут занять  место на противоположных сторонах стола.

Возможность вместимости гостей: 40

Т-образная рассадка.jpg

Т-подібна розсадження

Тут можемо додати, що в застосуванні до ділових заходів, Т-подібна розсадження може застосовуватися для переговорів і нарад, де можна розділити учасників на дві групи - «приймаюча» і «гостьова». Місце президії займає зазвичай голова «приймаючої» сторони.

Можливість місткості гостей: 40

П-образная рассадка.jpg

П- образна розсадження

П-образну (іноді називають U-подібну розсадження) можна використовувати для перемовин, семінарів. Доповідач має можливість максимально близько підходити до кожного з учасників. Аудиторія може бути при цьому поділена на кілька груп.

Слід зазначити, що варіації розстановки прямокутних столів може більше. Наприклад, Ш-образна розстановка або розстановка по типу «Ялинка».

Можливість місткості гостей: 40

Банкет.jpg

Висаджування «Банкет»

Як виглядає: гості сидять за круглими столами. Столи можуть бути розставлені в шаховому порядку, або утворювати «ряди». Часто столи нумерують і підбирають тих, хто сидить за столами так, що б гостям було цікаво спілкуватися один з одним.

Можливість місткості гостей: 60

Кабаре.jpg

Розсаджування «Кабаре»

Як виглядає: частина круглого столу, зверненого до сцени залишається вільною.

Можливість місткості гостей: 50

bottom of page