top of page

ГРЕЦЬКИЙ ЗАЛ

"Грецький" банкетний зал, а інакше - "Золотий".

В окремому повітряному теплом павільйоні у альпійської гірки, поруч з основною будівлею ресторанно-готельного комплексу розташований чудовий світлий і урочистий банкетний зал для прийому і проведення різнопланових свят. Розкішна обстановка «Грецького» залу перетворять Ваше свято - будь то весілля, День народження, День фірми, випускний шкільний або студентський вечір в незабутнє, повне урочистості, ну і, звичайно, веселощів, подія.

Грецький банкетний зал, він же "Золотий" поділений на дві зони і складається зі світлого банкетного залу, де і розташований банкетний стіл і проходить танцювально-розважальна програма, і фойє із справжнім каміном, так звана зона відпочинку для тих, хто хотів би відпочити від банкетного шуму і спілкування по мобільному телефону в затишній обстановці, а також для влаштування фуршетної зони.

Ви ніколи не пошкодуєте, якщо для свого свята виберете саме цей зал.

Фото, зроблені в "Грецькому" залі віднесуть Вас в чудовий 19-е століття з балами і гуляннями до ранку. А тим, хто приїхав з іншого міста, з радістю прийме готель "Британія" в Харкові недорого, прямо на території комплексу Британія. Для вас є величезний вибір номерів в готелі.

 

Ідеальний зал для весілля або ювілею - на 70-90 гостей

 

Якщо корпоративний або випускний вечір - до 150 гостей

 

Якщо Ваше свято у вигляді фуршету - до 200 осіб

 

Ласкаво просимо в Ресторан Британія!

bottom of page